poma1

Oferta

Nasza firma świadczy usługi w zakresie fotografii i filmu reklamowego.

FOTOGRAFIA Z POWIETRZA

Zajmujemy się wykonywaniem fotografji za pomocą drona (octocoptera). Sprzęt jakim dysponujemy pozwala wpełni wykorzystać walory lustrzanek mało i pełno klatkowych. Obraz stabilizowany jest gimbalem trzyosiowym z pełną i niezależną kontrolą obrazu z ziemi, operator drona posiada osobny nadajnik rc. Takie rozwiązanie pozwala utrwalać świadome i nieskazitelnie ostre kadry. Mamy możliwość podpięcia aparatu do 4kg, dysponujemy canonem 60d.

FILMY Z POWIETRZA I NIE TYLKO

Najszą największą pasją jest film reklamowy. Pragniemy zainteresować Państwa naszym dotychczasowym dorobkiem zaprezentowanym w zakładce video. Zajmujemy się realizacją i montażem materiału filmowego, będącym znakomitym medium reklamowym. Nasza pasja i doświadczenie owocują dobrą wsółpracą i ciekawym efektem końcowym. Możemy zaoferować pełny zakres usług związanych z produkcją reklam, filmów korporacyjnych, filmów promocyjnych.

WYNAJEM DRONA

Proponujemy współpracę z agencjami i studiami filmowymi, w zakresie wypożyczenia drona. Jeśli nie chcesz tracić kilku lat na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w dziedzinie precezyjnego latania oraz wydawać grubej kasy na sprzęt to wynajmij drona z operatorem i nie martw się zapleczem. Możemy ustalić naprawdę kożystne warunki współpracy a przy stałych zleceniach atrakcyjne rabaty. W celu ustalenia szczegułów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz kontaktowy na stronie.